Aktuálně v RO Zlatohrad

Facebooková skupina pro rodiče

Rádi byste s ostatními rodiči sdíleli Vaše připomínky nebo podněty k chodu školy?

Připojte se do soukromé FB skupiny Rodiče žáků ZŠ Komenského FnO a Satinka NV.

Členství ve skupině je dobrovolné a je podmíněno vyplněním vstupního formuláře a dodržováním pravidel skupiny.

Skupina NENÍ oficiální FB aktivitou školy.

S podněty se můžete obracet i na Školskou radu, kde mají rodiče rovněž své zastoupení.

Edukační programy

Spolek Zlatohrad a Satinka dětem z.s. aktuálně pořádá dobrovolné edukační programy pro dívky nebo mámy a dcery. Některá setkání již proběhla a jiná se připravují. Dosavadní setkání se setkala s velkým kladným ohlasem. Jedná se o příjemně strávený čas ve společnosti ostatních dívek a žen, při kterých dojde na zodpovězení spousty aktuálních dotazů i potřeb dospívajících dívek. O konaných akcích a programu jsou dívky i rodiče informováni předem.

Finanční příspěvek do fondu Spolku Zlatohrad a Satinka dětem a sponzorský dar třídě

pro školní rok 2023/2024

Vážení a milí rodiče,

obracíme se na Vás se zdvořilou žádostí o roční příspěvek do fondu Spolku Zlatohrad a Satinka dětem, z.s. při Základní škole Komenského ve Frýdlantě n. O. (IČ 64120333), dříve pod názvem Sdružení rodičů a přátel školy.

Z fondu spolku jsou Vašim dětem spolufinancovány vzdělávací a preventivní programy, příspěvky na lyžařský a turistický výcvik, doprava na sportovní a kulturní akce, adaptační a tematické školní pobyty, odměny za soutěže a olympiády, odměny v rámci Dne dětí, Zlatohrá(d)tky, Mikulášská nadílka, zápis a pasování prvňáčků, fond školní knihovny, výzdoba školy, atd. Schválený rozpočet spolufinancovaných a podpořených aktivit Spolkem ZSD pro školní rok 2023/2024 najdete na webových stránkách školy.

Pro školní rok 2023/2024 činí příspěvek do fondu Spolku Zlatohrad a Satinka dětem na každé Vaše dítě, které je žákem ZŠ Komenského nebo ZŠ Nová Ves, částku ve výši 300,- Kč.

Konkrétní třídu Vašeho dítěte můžete navíc podpořit dobrovolným sponzorským darem v libovolné výši, vybraná částka bude určena pouze pro aktivity žáků dané třídy v tomto školní roce. S podpořenými aktivitami ze sponzorského daru třídě Vás seznámí třídní učitel Vašeho dítěte.

Tyto dobrovolné příspěvky předejte prosím třídním učitelům v hotovosti do 30.11.2023.

Děkujeme za Vaši finanční podporu a přejeme Vašim dětem spoustu radostných prožitků.

Dalila Rakošanová, předsedkyně Spolku Zlatohrad a Satinka dětem

…………………………………………………… Návratka - zde odstřihněte…………………………………………….

Příspěvek pro Spolek Zlatohrad a Satinka dětem, z.s. pro školní rok 2023/2024 a dar třídě

Jméno a příjmení dítěte:______________________________________________________________

Třída: ____________ Příspěvek do fondu Spolku Zlatohrad a Satinka dětem, z.s.:______________Kč

Sponzorský dar třídě: ________________ Kč       Podpis rodičů: ___________________________

Spolek ZaS

Studený a mokrý duben plní sklepy a sudy.